فال روزانه 23، 08، 1398

به گزارش وبلاگ ماکارون، فال روزانه پنج شنبه 23 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان را تبریک می گوییم، سال سختی را پشت سر گذاشته اید و انصافاً به شما حق می دهیم اگر بخواهید در سال جدیدِ تولدتان استراحت کنید و خوش بگذرانید. اما بد نیست بدانید سالی که پیش روی شما است سالی پر از فراز و نشیب است و در ماه بهمن فرصتی برای استراحت و برطرف خستگی پیدا می کنید، اما اسفند ماهی که در پیش رو است ورق بر می گردد و باید بیش تر از گذشته دنبال کار و کوشش را بگیرید. در اسفند ماه یکی از رفقای شما از در نارفیقی با شما رفتار خواهد نمود و کارهایی می نماید که اصلاً انتظارش را ندارید. جوانب احتیاط را در فروردین ماهی که پیش روی شما است نگه دارید و دست به خطرپذیری های غیرمنطقی نزنید. بخت و اقبال در ماه مرداد درِ خانه شما را می زند و در این ماه چشم انتظار فرصت ها باشید. باید قدر نعمت هایی که در این سال برای شما فراهم می گردد را بدانید و این نعمت ها را برای خودتان نگه ندارید و دیگران را در آنها سهیم کنید.

فال روزانه 23، 08، 1398

امروز حادثه ای انتظار شما را می کشد، خودتان را آماده این حادثه کنید و صبر و تحمل تان را از دست ندهید. قصد معامله ملک یا زمینی دارید، این معامله به همین راحتی جوش نمی خورد و تا می توانید تمرکز کنید تا چیزی از قلم نیافتد و ضرری متحمل نشوید. جویای عشق و محبت در کانون خانواده باشید و اگر فرصت دست داد، به همراه اعضای خانواده برای گشت و گذار بیرون بروید. مدتی است که مشغول فراگرفتن هنر یا تخصصی هستید، امروز زمان خوبی است که نشان دهید وقت خود را تلف ننموده اید و مهارت های سودمندی به دست آورده اید. شریک زندگی شما یا یکی از اعضای خانواده اشتباهی محرز انجام می دهد، بزرگواری خود را با چشم پوشی از این اشتباه ثابت کنید.

مدتی است از سلامت خود غافل شده اید، نباید فراموش کنید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و هوای جسم و جان خود را بیشتر داشته باشید. بعد از ظهر امروز پولی به دست شما می رسد و از آنجایی که فرد جذاب و مردم داری هستید، دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد. میان شما و یکی از همکاران یا اعضای خانواده جروبحثی در می گیرد، نباید فراموش کنید که سلیقه ها متفاوت است و باید به نظر بقیه احترام گذاشت.

نباید فراموش کنید که ترس مادر تمام شکست ها است و امروز بهترین زمان برای این است که ترس ها را کنار بگذارید و با واقعیت زندگی روبرو شوید. مهمانی یا جلسه کاری را در پیش دارید، از این مراسم برای پیدا کردن دوست ها و ارتباط های جدید یاری بگیرید. مدتی است که به بزرگ ترهای فامیل سر نزده اید و امروز بهترین زمان برای جبران مافات است. یاری کردن به دیگران را نباید فراموش کنید، روزی فرا می رسد که شما هم احتیاجمند یاری دیگران باشید. ستاره مهرومحبت در زندگی شما می درخشد و امروز عشق واقعی را تجربه خواهید کرد.

امروز احساس ضعف و بی حوصلگی می کنید و برای غلبه پیدا کردن بر این حالت از همسر یا عشق زندگی تان یاری بگیرید. به لحاظ اقتصادی در مضیقه هستید و طلب هایی که از مردم داشته اید وصول نشده اند. بد به دل خود راه ندهید چرا که امروز قسمتی از این طلب ها وصول می گردد و مسئله ای از این بابت نخواهید داشت. عشقی بی مقدمه و سوزان به سراغ شما می آید، اجازه ندهید این عشق شما را سردرگم کند و با عقل و درایت شرایط را تحت کنترل بگیرید. رقابت سنگینی در محل کار یا خانواده میان شما و همکاران یا اعضای فامیل درگرفته است. نباید فراموش کنید تنها راه برنده شدن شما در این رقابت استفاده از ایده های جدید و خلاقانه است.

مسئله ای در منزل شما را حسابی دلخور نموده است اما امروز وقت خوبی برای حل این مشکل نیست و بهتر است چند روز آینده را برای حل مسائل خانوادگی انتخاب کنید. نگرانی ها دست از سر شما بر نمی دارند و برای خلاصی از اضطراب سری به پارک بزنید یا سرتان را به انجام کارهای فیزیکی بند کنید. اگر قصد خرید دارید، امروز حتماً این خرید را انجام دهید، در غیر این صورت احتمال افزایش قیمت کالای مورد نظر شما وجود دارد. حواستان به رفتار همسر یا شریک زندگی تان باشد چرا که واقعیت را طور دیگری نشان می دهد. انسان امانت دار و وفاداری هستید و همین صفت ها زمینه ساز موفقیت شما می گردد.

امروز قصد معامله یا خریدی دارید اما این معامله به جز ضرر برای شما چیزی به دنبال ندارد و مواظب باشید سرتان کلاه نرود. محتمل است جرقه عشقی سوزان در دل شما زده گردد، اما آتش این عشق زودتر از چیزی که فکرش را بکنید خاموش می گردد. با فرد مهمی قرار دیدار دارید، در این جلسه چشم ها و گوش هایتان را کاملاً باز کنید چرا که این فرد مهم نکته های باارزشی را با شما در میان خواهد گذاشت. مدتی است که نسبت به شریک زندگی یا همسرتان مشکوک شده اید و احساس می کنید که پای خیانت در کار است، این رویکرد را اگر کنار نگذارید در چند روز آینده ازدواج یا رابطه شما با تهدید جدی روبرو خواهد شد.

امروز از آن روزها است که باید خودتان را تحویل بگیرید و برای تفریح و سرگرمی که به آن علاقه دارید حسابی هزینه کنید. علاقه به درس و مشق در یکی از اعضای فامیل کم شده و توجه ویژه ای به انجام تکالیف مدرسه ندارد، با او صحبت کنید و متقاعدش نمایید که راه موفقیت از درس و کتاب می گذرد. امروز ایده جالب و پول سازی به ذهن شما می رسد، این ایده را جدی بگیرید و درهای ثروت و دارایی را باز کنید. ماموریت یا سفر کاری را در پیش رو دارید، این ماموریت ممکن است در نگاه اول خوشایند به نظر نرسد، اما در درازمدت موفقیت شما را به دنبال خواهد داشت.

امروز از خواب که بلند شده اید حسابی سر کیف و بانشاط هستید و اعتماد به نفس زیادی دارید، این احساس را به فال نیک بگیرید و اجازه ندهید مسائل حال شما را خراب کند. مسافرت کاری یا خانوادگی را در پیش دارید، این مسافرت شلوغ و پرمشلغه به نظر می رسد اما به هر قیمتی که شده مسافرت را از دست ندهید چرا که از این مسافرت دست خالی بیرون نخواهید آمد و پول خوبی انتظار شما را می کشد. فرد سومی میان شما و شریک زندگی تان را حسابی به هم زده است، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که عشق شما ریشه در دل های تان دارد و این فرد سوم پس از مدتی پایش را از زندگی شما بیرون خواهد کشید.

مدت ها است که در کاری سرمایه گذاری نموده اید، جایی برای نگرانی نداشته باشید چرا که به همین زودی سرمایه گذاری شما به بار خواهد نشست و روی ثروت را خواهید دید. امروز زمان خوبی است که وقتی را برای رسیدگی به اطرافیان اختصاص دهید. امروز خبر خوشی به دست شما می رسد. قصد شرکت در یک جلسه کاری یا مذهبی را دارید، حتماً در این مراسم شرکت کنید و مطمئن باشید اوقات خوبی در پیش روی شما است.

مسائل دست از سر شما بر نمی دارند و چاره ای برای حل آنها ندارید مگر اینکه از اعضای خانواده یاری بگیرید. مطمئن باشید اعضای خانواده با کمال میل دست شما را در حل مسائل خواهند گرفت. امروز اگر برای خرید بیرون از منزل رفتید، حواس تان باشد ولخرجی نکنید و فقط کالاهایی را بخرید که به آنها واقعاً احتیاج دارید. خودتان را برای امروز بعدازظهر آماده کنید که مهمان های زیادی از راه خواهند رسید. امروز از آن روزها است که همسر یا شریک زندگی شما اصلاً اعصاب ندارد و تا می توانید سربه سرش نگذارید. علاقه زیادی به فراگیری چیزهای جدید دارید و اهل بیرون رفتن و ماجراجویی هستید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذارنید و چیزهای جدید یادبگیرید.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید هرچه سریع تر دست به کار شوید چرا که امروز بهترین روز برای سرمایه گذاری است. مدتی است خبری از یکی از دوستان خود ندارید و حسابی دلتنگ او شده اید. با این دوست تماس بگیرید و وقتی را برای دورهم گذراندن اختصاص دهید. تخصص های زیادی دارید اما همواره خودتان را دست کم می گیرید. امروز فرصت خوبی است که توانایی هایتان را به اطرفیان ثابت کنید. همه چیز در زندگی بر وفق مراد شما پیش نمی رود، نباید فراموش کنید که زیبایی زندگی در غیرپیش بینی بودن آن است و سعی کنید پذیرای شادی ها و غم های زندگی باشید.

موقعیتی برای شرکت در مهمانی یا جلسه کاری مهمی در پیش روی شما واقع شده است، در این مهمانی افراد بسیار مهم و بانفوذی شرکت می نمایند و سعی کنید شما هم حتماً در این مراسم شرکت نمایید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان قدیمی که مدت ها است از او خبر ندارید با شما تماس می گیرید، با این دوست حسابی خوش بگذارنید و یادی از ایام خوش گذشته بکنید. امروز روز شما است چرا که پولی قرار است از جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید به دست شما برسد، به لحاظ عشق و محبت نیز احساس می کنید که عاشق تر از همواره اید، این حساس را پیش خودتان نگه ندارید و نهال عشق زندگی تان را پربارتر کنید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 23، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 23، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید