میدان میوه و تربار بروجرد تا خرداد 99 به بهره برداری می رسد

به گزارش وبلاگ ماکارون، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: طرح توسعه میدان میوه و تره بار شهرستان با پیشرفت 80 درصدی خرداد ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.

میدان میوه و تربار بروجرد تا خرداد 99 به بهره برداری می رسد

به گزارش وبلاگ ماکارون به نقل از ایرنا، حمید آزادبخت اضافه کرد: طرح توسعه میدان میوه و تره بار شهرستان بروجرد با مشارکت بخش خصوصی در جنب میدان میوه تره بار قدیم بروجرد در مساحتی حدود 13هزار متربع در حال ساخت است.

وی ادامه دارد: این طرح دارای 32 غرفه 112 متری دارای سوئیت مخصوص در هر غرفه برای استراحت رانندگان است. همچنین برای اجرای این طرح از سوی سرمایهگذار 100 میلیارد ریال هزینه شده و 40 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات روستایی صنعت معدن و تجارت در این زمینه اختصاص داده شده که در حال پرداخت است.

آزادبخت بیان کرد: این طرح با به کارگیری استانداردهای روز در حال تکمیل شدن است و در صورت تامین و پرداخت تسهیلات زیربنایی تا سرانجام خردادماه سال آینده به متقاضیان واگذار خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد اضافه کرد: میدان میوه و تربار شهرستان یکی از طرح های پایلوت و الگو برای سایر شهرستان ها خواهد بود که امیدواریم آنچه را که شایسته شهر و جایگاه شهروندان بروجردی است را عملیاتی کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای سرانجامی سال، اهمیت نظارت بر داد ستد صنوف مبنی بر توزیع کالا و خدمات به مصرف کنندگان طرح نظارت بر میدان میوه و تره بار شهرستان اجرا شده و بر قیمت اقلام قابل عرضه در این میدان و رعایت انصاف در حق شهروندان و مصرف کنندگان تاکید می شود.

این مسئول گفت: از همه شهروندان بروجردی درخواست میشود در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه 124 شکایات و بازرسی تماس حاصل و این اداره را در به ثمر رساندن این وظیفه خطیر حمایت کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "میدان میوه و تربار بروجرد تا خرداد 99 به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدان میوه و تربار بروجرد تا خرداد 99 به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید