آیفون های آینده با نمایشگرهای بزرگ تر به بازار می آیند

به گزارش وبلاگ ماکارون، پیش بینی کارشناسان حکایت از آن دارد که صفحه نمایشگر و قطر سری های بعدی گوشی های آیفون بزرگتر خواهد شد.

آیفون های آینده با نمایشگرهای بزرگ تر به بازار می آیند

به گزارش وبلاگ ماکارون و به نقل از جی اس ام آرنا، آیفون X برای اولین بار با بزرگ تر کردن صفحه نمایشگر خود یک تغییر عمده در طراحی اپل را نشان داد، بر اساس تغییرات انجام گرفته در این گوشی، دکمه خانه (Home) و قسمت اعظم قاب بالایی حذف شدند و قابلیت کشیده تر کردن عمودی صفحه نمایش به آن اضافه شده بود. این نشان دهنده سرانجام نمایشگرهای قدیمی 16:9 بود و 19.5:9 به عدد ارجح تبدیل شد. سری فعلی آیفون 14 همچنان از این نسبت تصویر استفاده می نماید و آیفون 15 نیز همینطور. با این حال، امکان دارد مقدار نمایشگر سری بعدی گوشی های آیفون تغییر کند.

به گفته یکی از کارشناسان به نام راس یانگ، آیفون 16 پرو و 16 پرو مکس صفحه نمایشگرهای خود را با نسبت تصویر بلندتری تغییر خواهند داد، اگرچه تعیین نیست که چقدر (احتمالا 20:9 یا 20.5:9). قطرهای این گوشی ها نیز از 6.1 و 6.7 اینچ به 6.2 و 6.8 اینچ افزایش خواهند یافت.

توجه داشته باشید که ما در اینجا فقط در خصوص مدل های Pro صحبت می کنیم، جفت وانیلی ارتقاء خود را طی چند سال با افزودن یک جزیره دینامیکی در امسال، افزایش نرخ به روزرسانی به 120 هرتز در سال 2025 و احتمالا افزودن یک نسبت تصویر نو، طی چند سال و به تدریج دنبال خواهد نمود.

بیشتر بخوانید:

  • چرا به آیفون 15 پرو مکس فوق پرچمدار می گویند؟ | یک ادعای مجذوب کننده

بر اساس پیش بینی های یانگ، پس از سری 16، آیفون 17 پرو و 17 پرو مکس طراحی جزیره دینامیک فعلی را با انتقال دادن Face ID به زیر صفحه نمایشگر و نگه داشتن یک سوراخ کوچک برای دوربین سلفی، به روز خواهند کرد. این کار مقداری از حجم عمودی صفحه نمایشگر گوشی را آزاد می نماید، اگرچه دسترسی به جزیره دینامیکی را سخت تر می نماید.

منبع: همشهری آنلاین

به "آیفون های آینده با نمایشگرهای بزرگ تر به بازار می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون های آینده با نمایشگرهای بزرگ تر به بازار می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید