مظفر: ایتالیا مقابل ما بازی محکم و قدرتمندی ارائه کرد

به گزارش وبلاگ ماکارون، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: تیم ملی ایتالیا بازی محکم و قدرتمندی را برابر ایران ارائه کرد.

مظفر: ایتالیا مقابل ما بازی محکم و قدرتمندی ارائه کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ماکارون، شهرزاد مظفر پس از برد شاگردانش برابر تیم ملی ایتالیا گفت: ما برای آماده سازی جهت حضور در مسابقات جام ملت های آسیا به چنین بازی ها و حریفانی نیازمندیم. تیم ایتالیا تیم چغری بود.

وی اضافه کرد: درباره جایگاه فوتسال بانوان در جهان اطلاع خاصی ندارم، اما این تیم امروز بازی خوبی را برابر ما ارائه کرد. با توجه به این که سرمربی تیم ملی فوتسال مردان ایتالیا هدایت بانوان شان را هم بر عهده دارد، نشان می دهد که این تیم برای آینده برنامه ریزی های خوبی را در پیش دارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در پاسخ به این سوال که آیا هدایت تیم دانشگاه آزاد و تیم ملی را هم زمان بر عهده خواهد داشت گفت: روز اول که برای هدایت تیم ملی بانوان مذاکره کردیم، گفتم که با تیم دانشگاه آزاد نیز قرارداد دارم، قراردادها در بخش بانوان بسیار ناچیز است، اگر همکاریم را با تیم دانشگاه آزاد قطع کنم امنیت شغلیم را از دست خواهم داد.

مظفر ادامه داد: اگر با دانشگاه آزاد خداحافظی کنم تیم ملی نیز چند ماه بعد به من بگوید که بروم و دیگر جایی برای درآمد ندارم. من همین جا اعلام می کنم اگر نصف قرارداد مردان را به من بدهند، داوطلبانه از تیم باشگاهی جدا خواهم شد.

وی اشاره ای هم به تماشاچیان حاضر در سالن داشت و گفت: حضور تماشاچیان انگیزه بسیار خوبی به ما داد، بازی در حضور چنین تماشاگرانی بسیار دلچسب و لذت بخش بود. به شاگردانم گفتم، قدر این بازی را بدانید چرا که شاید چنین فضایی برای بازی دوباره به وجود نیاید.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: 27 و 29 بهمن ماه دو بازی محبت آمیز با تیم ملی روسیه خواهیم داشت، چین و ژاپن و تایلند را هم در برنامه خود داریم. تیم ملی چین تا حدودی قطعی شده، اما هنوز زمان بازی مشخص نیست.

مظفر یادآور شد: بازی محبت آمیز برای ما بسیار لازم است، بازی امروز مقابل ایتالیا به اندازه 60 جلسه تمرین برای ما برابری داشت.

وی گفت: در بازی امروز از شاگردانم بسیار راضی هستم، سطح بازی بازیکنانم نسبت به بازی داخل سالن ترکمنستان پیشرفت بالایی داشت و تغییرات و این رشد فنی ملموس بود.

منبع: تسنیم

به "مظفر: ایتالیا مقابل ما بازی محکم و قدرتمندی ارائه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفر: ایتالیا مقابل ما بازی محکم و قدرتمندی ارائه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید