آلبرتا برای 3357 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است

به گزارش وبلاگ ماکارون، جدیدترین خبرهای به دست آمده از آلبرتا از این حکایت دارند که این استان تا اینجای سال 2019 به وسیله راستا مهاجرتی خود که مرتبط با اکسپرس انتری است در مجموع 14 پذیرش برگزار نموده و طی آنها 3357 دعوتنامه صادر نموده تا دعوت شوندگان بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. نکته مهم این است که حد نصاب نمره متقاضیان اکسپرس انتری در سیستم جامع رتبه بندی 300 بوده است.

آلبرتا برای 3357 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است

آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف برنامه مهاجرت استانی آلبرتا انتخاب شده اند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند و در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. متقاضیانی که می خواهند از طرف آلبرتا انتخاب شوند باید ابتدا واجد شرایط یکی از سه برنامه مهاجرتی آلبرتا که به وسیله سیستم اکسپرس انتری مدیریت می شوند باشند - این سه برنامه عبارت اند از Federal Skilled Worker Class ، Federal Skilled Trades Class و Canadian Experience Class. علاوه بر این باید در اکسپرس انتری هم پروفایل داشته باشند.

در استان آلبرتا شهرهای ادمنتون و کلگری وجود دارد؛ شهرهایی که مقصد محبوب مهاجران هستند. اقتصاد آلبرتا مبتنی بر فراوری نفت و گاز است اما فناوری اطلاعات، خدمات درمانی و سایر صنایع هم در حال رشد هستند چرا که آلبرتا می خواهد اقتصاد خود را فراتر از بخش انرژی پیش ببرد.

راستا مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا که سال پیش از آن رونمایی شد به این استان اجازه می دهد تا در صف انتظار اکسپرس انتری در پی متقاضیانی بگردد که واجد شرایط هستند و از آنها برای تقاضا جهت انتخاب از طرف استان دعوت کند. متقاضیان اکسپرس انتری که می خواهند از طرف استان آلبرتا انتخاب شوند باید علاوه بر داشتن معیارهای دیگر، در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS حد اقل 300 امتیاز داشته باشند و هم باید در مشاغلی فعالیت داشته باشند که از توسعه مالی آلبرتا و اولویت های آن در راستای تنوع بخشی حمایت کند.

داشتن پیشنهاد شغل از طرف کارفرمای آلبرتایی از جمله شرایط نیست اما در هر صورت، متقاضیانی که پیشنهاد شغل دارند، از دانشگاه کانادا فارغ التحصیل شده اند و یا والدین، فرزندان یا خواهر و برادر آنها در آلبرتا زندگی می نماید اولویت خواهند داشت.

همانطور که در بالا بیان شد آلبرتا در امسال 14 پذیرش برگزار نموده که در سه تا از آنها حداقل امتیاز 300 بوده است. این عدد به مراتب نسبت به سایر پذیرش های اکسپرس انتری کمتر است. بزرگترین پذیرشی که آلبرتا در امسال برگزار نموده مربوط به پذیرش 5 مارس است که طی آن در مجموع 473 دعوتنامه یا اعلامیه تمایل (NOI) صادر شد. اعلامیه تمایل برای آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری صادر می گردد که به وسیله برمامه مهاجرت استانی آلبرتا در صف انتظار فدرال شناسایی شده اند. متقاضیان اکسپرس انتری که که اعلامیه تمایل یا NOI دریافت می نمایند 30 روز فرصت دارند که تقاضانامه کامل خود را برای انتخاب شدن از ظرف آلبرتا ارائه نمایند.

آنطور که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اعلام نموده است عوامل زیر احتمال صدور NOI به وسیله راستا مهاجرتی اکسپرس انتری فدرال را کاهش می دهد:

  • انقاضای پروفایل اکسپرس انتری ظرف سه ماه آینده یا کمتر؛
  • شاغل بودن در شغلی که یا در لیست مشاغلی قرار گرفته است که دولت کانادا معین نموده است و یا در لیست مشاغل غیرواجد شرایط راستا مهاجرتی فرصت آلبرتا وجود دارد و یا تعداد زیادی شاغل در آن شغل تقاضای خود را به وسیله تمام راستاهای مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی آلبرتا ارائه نموده اند.

این خبر بسیار شاد نماینده ای برای متقاضیان اکسپرس انتری - و به ویژه متقاضیانی که امتیاز کمتری دارند - است. علاوه بر این باز هم به متقاضیان اکسپرس انتری یادآوری می نماید که انتخاب شدن از طرف استان چه امتیاز بزرگی در پی خواهد داشت.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "آلبرتا برای 3357 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبرتا برای 3357 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید