ارائه خدمات رایتل در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب

به گزارش وبلاگ ماکارون، رایتل با هدف ارائه خدمات مطلوب به بازدیدکنندگان با شعار به صرفه ترین سیم کارت کشور، در این دوره از نمایشگاه حضور یافته است.

ارائه خدمات رایتل در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب

به گزارش روابط عمومی رایتل، این شرکت خدمات ارتباطی به عنوان به صرفه ترین اپراتور تلفن همراه کشور، با برپایی 3 غرفه در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب که در مصلی تهران برگزار می گردد، به بازدیدنمایندگان سرویس های ویژه ارائه می دهد.

خدمات و هدایای ویژه رایتل نظیر سیم کارت های دائمی و اعتباری، اینترنت هدیه و اشتراک رایگان فیدی پلاس برای بازدیدنمایندگان از نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده است.

بعلاوه بازدیدنمایندگان می توانند با خرید هر یک از سیم کارت های رایتل در نمایشگاه کتاب از جوایز ویژه در نمایشگاه، شرکت در قرعه کشی هفتگی 20 میلیون تومانی رایتل و بیش از یک میلیون تومان اعتبار خرید دیجیتال، بهره مند شوند.

بازدیدنمایندگان برای استفاده از خدمات این اپراتور، می توانند به غرفه های ارغوانی رایتل در نمایشگاه کتاب، واقع در ورودی شماره 19 شبستان مصلی، ضلع غربی محوطه حیاط اصلی مصلی (جنب رواق غربی) و خیابان نمایشگاه بالاتر از ورودی متروی شهید بهشتی، مراجعه نمایند.

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، به مدت 10 روز در مصلی بزرگ تهران برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ارائه خدمات رایتل در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات رایتل در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید