افزایش زمان صدور کارت سوخت المثنی و گلایه متقاضیان

به گزارش وبلاگ ماکارون، با توجه به فاصله 1500 تومانی خرید هر لیتر بنزین آزاد با قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای، متقاضیان صدور کارت های سوخت المثنی به دلیل بیش از دوبرابر شدن مدت زمان انتظار، از دولت گلایه مند هستند.

افزایش زمان صدور کارت سوخت المثنی و گلایه متقاضیان

به گزارش گروه مالی وبلاگ ماکارون، درحالی که در نیمه دوم سال گذشته (پس از شروع سهمیه بندی بنزین) زمان صدور کارت سوخت المثنی به طور متوسط به 40 روز رسیده بود، در نیمه نخست امسال این زمان به طور قابل توجهی افزایش یافته، به طوری که گزارش های مردمی به خبرگزاری تسنیم حاکی از این است که زمان انتظار برای صدور کارت های المثنی سوخت به بیش از 4 ماه رسیده است.

آنالیز ها نشان می دهد که اکنون کارت سوخت افرادی که در فروردین ماه اقدام به ثبت درخواست کارت سوخت المثنی نموده اند، صادر شده و در مرحله توزیع قرار گرفته و این مسئله نشان می دهد مدت زمان انتظار برای صدور کارت سوخت المثنی به حداقل 4 ماه رسیده است.

اگرچه مسائلی، چون کرونا و تراشه های وارداتی کارت سوخت در طولانی شدن صدور کارت های سوخت المثنی تأثیرگذار بوده، اما با توجه به فاصله 1500 تومانی خرید هر لیتر بنزین آزاد با قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای، متقاضیان صدور کارت های سوخت المثنی به دلیل بیش از دوبرابر شدن مدت زمان انتظار، از دولت گلایه مند هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش زمان صدور کارت سوخت المثنی و گلایه متقاضیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش زمان صدور کارت سوخت المثنی و گلایه متقاضیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید