تتوی بی ادبانه ریحانه پارسا روی دستش ! ، هر روز یک ابتذال

به گزارش وبلاگ ماکارون، خبرنگاران: ریحانه پارسا در پاسخ یکی از کاربران که عکس دستش را خواسته بود خالکوبی غیر اخلاقی روی انگشتانش را استوری کرد.

تتوی بی ادبانه ریحانه پارسا روی دستش ! ، هر روز یک ابتذال

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلوزیون بود ریحانه پارسا به ترکیه ماجرت کرد ریحانه پارسا حواشی زیادی در فضای مجازی دارد ریحانه پارسا با سریال پدر به معروفیت رسید. ریحانه پارسا عکس دیت و خالکوبی هایش را منتشر کرد.

به گزارش وبلاگ ماکارون، ریحانه پارسا که برای دیده شدن تقریبا دست به هر کاری زده است در اقدامی عجیب روی انگشتان دستش حرف های یک فحش بد را خالکوبی کرد که ما سانسورش کردیم.

یکی از ترفندهای پیج ها برای دیده شدن و تبلیغ کردن این است که یک پیام ساختگی یا بعضا واقعی از فالوورها که درخواستی دارد منتشر می کنند.

مثلا می گویند تو کدام آرایشگاه می روی که انقدر موهایت خوب است؟ یا لباس هایت را از کجا می خری؟ به گزارش وقت صبح سلبریتی مورد نظر هم ظاهرا پاسخش را در استوری می دهد.

این قضیه محدود به سلبریتی ها هم نیست و حتی چهره هایی که به عنوان کارشناس سیاسی و خبرنگار هم خود را معرفی می کنند از این ترفند فیک برای تبلیغات استفاده می کنند.

خنده دار است که مثلا کسی که خود را تحلیلگر سیاسی می نامد مثلا می گوید دختر عمه جان این شیرینی ها را برای تولدم فرستاده و پیجش را معرفی می کند.

تبلیغات عیب نیست اما دروغ کار درستی نیست و می توان مستقیما گفت اینها آگهی است.

منبع: رکنا

به "تتوی بی ادبانه ریحانه پارسا روی دستش ! ، هر روز یک ابتذال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تتوی بی ادبانه ریحانه پارسا روی دستش ! ، هر روز یک ابتذال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید