خبرنگاران نمایشگاه صنایع دستی هدایایی تهران تا هفتم اردیبهشت دایر است

به گزارش وبلاگ ماکارون، تهران- خبرنگاران- دبیر نمایشگاه صنایع دستی هدایای تهران گفت: نمایشگاه صنایع دستی هدایای تهران تا هفتم اردیبهشت ماه در کوشک تاریخی بوستان گفت و گو (منطقه 2) برای بازدید علاقه مندان دایر است.

خبرنگاران نمایشگاه صنایع دستی هدایایی تهران تا هفتم اردیبهشت دایر است

محمد امین صعودی روز دوشنبه در گفت وگوبا خبرنگار وبلاگ ماکارون اضافه کرد: هدف از این نمایشگاه در معرض قرار دادن یکصد اثر هنری از 20 هنرمند صنایع دستی استان تهران است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با رویکرد جدید حمایت از تولید از هفتم فرودین ماه در این بوستان دایر شده است گفت: آثار هنری به نمایش درآمده در این فضا در رشته های سفال و سرامیک، نگارگری، ظروف تزیینی، طراحی و تلفیق اشیا سنتی با مدرن، کاشیکاری سنتی، نقاشی سنتی و دکوراتیو، پتینه کاری، آثار رومیزی هنری و چاپی و نیز بسته بندی و برند مارکتینگ را شامل می شود.

دبیر نمایشگاه صنایع دستی هدایای تهران اضافه کرد: هدف از برپایی نمایشگاه، معرفی آثار جمعی از هنرمندان تهرانی بوده و اشیا قابلیت فروش را ندارد.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه با همکاری معاونت صنایع دستی استان و مرکز ارتباطات شهری تهران از ساعت 10 تا 20 شب به صورت آزاد میزبان علاقه مندان است.

صعودی اظهار کرد: جای این چنین نمایشگاهها در تهران خالی بوده و با ترویج این موارد می تواند سابقه و تاریخ قدیم و معاصر، هویت هنری و آثار جمعی تهران را افزایش دهد.

دبیر نمایشگاه صنایع دستی تاکید کرد که بنا داریم تا با ایجاد تعاونی هنرمندان نیز بسیاری از موارد مصرفی و مورد نیاز این قشر را پیگیری و تامین کنیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نمایشگاه صنایع دستی هدایایی تهران تا هفتم اردیبهشت دایر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایشگاه صنایع دستی هدایایی تهران تا هفتم اردیبهشت دایر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید