دراکولا، قسمت پانزدهم؛ روح برگردان یا روح سرگردان

به گزارش وبلاگ ماکارون، خبرنگارانـ قسمت پانزدهم سریال دراکولا به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری سه شنبه 15 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

دراکولا، قسمت پانزدهم؛ روح برگردان یا روح سرگردان

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

کامروا با حافظه از دست داده در آسایشگاه بستری است. همگی تصمیم می گیرند کامروا را به خانه ببرند تا بتوانند از ماجرای کیف پول با خبر شوند. حضور کامروا در خانه اتفاقات بعدی را رقم می زند.

به پیشنهاد کامیاب همه به آسایشگاهی می فرایند که پدر کامروا در آن جا بستری است؛ اما آن جا با صحنه ای روبرو می شوند که به هیچ نام انتظارش را ندارند. کامران کامروا صحیح و سلامت آن جاست فقط با یک نقص. او بعد از سقوط هلیکوپتر حافظه اش را از دست داده است و او را که فقط آدرس این آسایشگاه در جیبش بوده است به این جا آورده اند. کامروا همراه با بقیه به خانه می رود. خانه ای که با دستان خودش با سه سند به الناز، ژاله و چمچاره فروخته است. او همه چیز از هویت خودش گرفته تا کار هایی که کرده است، همه چیز را فراموش کرده است و سایرین هم همه تلاش شان را می کنند تا او حداقل جای کیف پولش را به یاد بیاورد.

اما تلاش های آن ها بی فایده است. کامروا بدون حافظه اش هیچ فایده ای ندارد. حتی برای انتقام گیری هم به درد نمی خورد. تلاش های روان شناس معتمد ژاله هم به جای نمی رسد و حافظه کامروا را تکان نمی دهد. اما شرکای کامروا که در پی کیف پول او هستند، دیگر صبرشان به سرانجام می رسد. آن ها که از حضور هوشمند هم بهره ای نبردند، تصمیم می گیرند که با گروگان گرفتن ژاله به خواسته هایشان برسند. هوشمند هم خودش را به خانه می رساند، جایی که کامروای بی حافظه او را هم به یاد نمی آورد.

دورهمی دوستان مهران مدیری در دراکولا قسمت به قسمت ملال آورتر و خسته کننده تر می شود. کاراکتر ها دور هم می نشینند و به نوبت سعی می کنند خوش مزگی کنند. خود او هم که جایش را در این دورهمی خالی می دید، با برگرداندن کاراکترش به زندگی به جمع آن ها می پیوندد. اما دراکولا به جز یک قصه که لاک پشتی پیش می رود و مشتی بی مزگی چیزی نیست. دست همه شخصیت ها و تکه کلام های شان رو شده است و آن قدر در این پانزده قسمت خرج شده اند که به کلی بامزگی شان را از دست داده اند. میزانسن نشستن پنج شش نفر دور یک میز و مزه پرانی های زورکی شاید برای زمان پاورچین خریدار داشت؛ اما اکنون دیگر واقعاً جذابیتش را از دست داده است.

به هر روی دراکولا به قسمت پانزدهمش می رسد. سریالی که ادامه بدی برای هیولایی است که آبرومند و سرپا پخش شد و مخاطبان خوبی هم دست و پا کرد. اما دراکولا چه به لحاظ تعداد مخاطب، چه رضایت مخاطبان و چه کیفیت خودش فرسنگ ها از هیولا فاصله دارد.

منبع: فرارو

به "دراکولا، قسمت پانزدهم؛ روح برگردان یا روح سرگردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دراکولا، قسمت پانزدهم؛ روح برگردان یا روح سرگردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید