قصر رویاهای ستاره استقلالی فرو ریخت! ، سرعت گیر بزرگ مقابل پدیده ایرانی

به گزارش وبلاگ ماکارون، حالا وقت بازگشت لژیونر ایرانی به دوران درخشانش است، بازیکنی که در نخستین فهرست قلعه نویی در تیم ملی جایی نداشت.

قصر رویاهای ستاره استقلالی فرو ریخت! ، سرعت گیر بزرگ مقابل پدیده ایرانی

به گزارش وبلاگ ماکارون آنلاین، قصر رویاهای اللهیار صیادمنش در انگلیس، به سرعت در حال فروریختن است. او که در کوتاه ترین زمان ممکن به یک مهره محبوب برای هواداران هال سیتی تبدیل شد و کاری کرد که باشگاه نیز قرارداد قرضی اش را دائمی کند، از ماه ها قبل هرگز نتوانسته به طور کامل از بند مصدومیت رها شود.

صیادمنش قبل از جام جهانی پای ثابت اردوهای تیم ملی هم بود و حتی برای مدتی پیراهن شماره 9 این تیم را بر تن داشت اما یک مصدومیت شدید در رقابت های چمپیونشیپ، در نهایت جام جهانی را از این بازیکن گرفت، مصدومیتی که ظاهرا او را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. صیادمنش در نخستین فهرست قلعه نویی در تیم ملی جایی نداشت، آن هم در شرایطی که میانگین سنی فهرست این مربی به مراتب از تیم قبلی کمتر شده بود. با وجود این جای خالی صیادمنش در فرایند جوانگرایی تیم ملی، احتمالا نتیجه آسیب دیدگی مداوم این بازیکن است. مصدومیتی که یک سرعت گیر بسیار بزرگ در مسیر فوتبال اللهیار به وجود آورده است.

صیادمنش فقط 4 هفته بعد از شروع این فصل، آسیب دید و 18 مسابقه تیمش را از دست داد. او بعد از بازگشت به زمین، 3 بار برای تیمش به میدان رفت و دوباره از همان ناحیه همسترینگ آسیب دید تا 8 بازی دیگر را هم از دست بدهد. صیادمنش البته بالاخره در این فصل نخستین حضور 90 دقیقه ای در زمین را هم تجربه کرد اما پیروز به زدن گل نشد. این مهاجم جوان در 12 بازی این فصل، هیچ گلی نزده و فقط یک پاس گل داده است، آماری که می تواند برای ادامه حضور او در فوتبال انگلیس دردسرساز شود. فقط 7 هفته به پایان لیگ به جای مانده و هال سیتی هنوز به طور کامل از خطر سقوط فاصله نگرفته است. این 7 هفته بیشتر از هر بازیکنی برای اللهیار کلیدی به نظر می رسد، زمانی که شاید این ستاره بتواند آمار این فصلش را دگرگون کند.

هنوز دلیلی برای ناامیدی از ماجراجویی صیادمنش در فوتبال انگلیس وجود ندارد. با این حال او باید بجنبد و به سرعت شرایط را تغییر بدهد. مدیران و مربیان هال سیتی، استعداد این مهاجم را شناسایی کرده اند و هنوز هم به او باور دارند اما اگر این روند تغییر نکند، او در فهرست خروج باشگاه قرار می گیرد. تا قبل از پایان این فصل، ستاره ایرانی هال سیتی باید به خودش بیاید و با چند نمایش خوب، به همه نشان بدهد که ارزش انتظارکشیدن را داشته است. او بدون تردید یکی از مهم ترین استعدادهای نسل خودش در فوتبال ایران و حتی آسیا به حساب می آید و کافی است دوباره چشمه هایی از همان جوان مستعد را به تصویر بکشد تا از ادامه کابوس این ماه ها جلوگیری کند. او هنوز می تواند یک پایان خوش در این فصل برای خودش و یک شروع دوباره در تیم ملی را رقم بزند.

منبع: همشهری آنلاین

به "قصر رویاهای ستاره استقلالی فرو ریخت! ، سرعت گیر بزرگ مقابل پدیده ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصر رویاهای ستاره استقلالی فرو ریخت! ، سرعت گیر بزرگ مقابل پدیده ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید