مارول به 13 میلیارد دلار رسید

به گزارش وبلاگ ماکارون، مجموع فروش فیلم های ابرقهرمانی ساخته شده بر اساس کتاب های مصور کمپانی مارول به فروشی بالغ بر 13 میلیارد دلار رسید.

مارول به 13 میلیارد دلار رسید

به گزارش وبلاگ ماکارون از اسکرین، فیلم ثور: راگناروک جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول و دنباله دو فیلم قبلی ثور (2011) و ثور: دنیای تاریک (2013)، در دومین هفته نمایش بین المللی خود به فروش 151 میلیون دلار در گیشه دست یافت.

این فیلم در آخر هفته میلادی گذشته اکران خود را در سینماهای آلمان، روسیه، مکزیک، چین و ژاپن شروع کرد و در سینماهای آمریکا نیز در هفته نخست نمایش 121 میلیون دلار فروخت تا مجموع فروش این فیلم ابرقهرمانی پس از دو هفته نمایش به 427 میلیون دلار برساند.

ثور: راگناروک به عنوان هفدهمین فیلم در فهرست فیلم های دنیای سینمایی مارول با رسیدن به فروش 427 میلیون دلاری، مجموع فروش فیلم های ساخته شده بر اساس کتاب های مصور مارول را به رقمی بالغ بر 13 میلیارد دلار رساند.

سینمای چین در هفت نخست نمایش این فیلم به فروش 55.6 میلیون دلاری رسید تا 8 درصد از فروش شروعین فیلم نگهبانان کهکشان 2 و 23 درصد بیشتر از دکتر استرنج فروخته باشد. سینماهای مکزیک با 10.8 میلیون دلار، هند با 5.2 میلیون دلار، ژاپن با 3.5 میلیون دلار و روسیه با 3.7 میلیون دلار از دیگر بازارهای پرفروش فیم ثور: راگناروک بودند.

این فیلم همچنین در کشورهای فرانسه، ایتالیا، سوئد، بلژیک، هلند، لهستان،پرتغال، آفریقای جنوبی، استرالیا، هنگ کنگ، اندونزی، کره جنوبی، مالزی نیوزلند، فیلیپین، سنگاپور و تایوان نیز در صدر فهرست فروش هفتگی نهاده شد.

مجموعه فیلم های ابرقهرمانی مرد آهنی، انتقام جویان، نگهبانان کهکشان، مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا و مرد مورچه ای از جمله آثاری هستند که تا به امروز در دنیای سینمایی مارول ساخته شده و در سینماهای دنیا اکران شده اند.

د

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مارول به 13 میلیارد دلار رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارول به 13 میلیارد دلار رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید