مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از امکانات گردشگری نقشه گوگل تا اطلاعاتی جدید از آیپد پرو

به گزارش وبلاگ ماکارون، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از امکانات گردشگری نقشه گوگل تا اطلاعاتی جدید از آیپد پرو

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

یکی از مسائل بسیاری از گردشگران در سفرهای خارجی این است که در هنگام تلفظ نام اماکن مختلف(برای گردشگری و دریافت تاکسی یا سوال های مختلف) با مشکل مواجهند. در نتیجه خجالت می کشند آدرس بپرسند. اکنون نقشه گوگل راه حلی برای این مشکل یافته است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

به نظر می رسد گلکسی نوت 10 آماده است است که یک به روزرسانی جدید دریافت کند و این در حالی است که سامسونگ اخیرا یک به روزرسانی دریافت نموده بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها پلتفرم دیزنی پلاس با هدف ارائه آنلاین برنامه های دیزنی با مخاطبان به شکل محدود در دسترس مخاطبان IOS قرار گرفته است و نتایج خیره نماینده اند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها بسیاری از کاربران شرکت اپل برای دانستن اطلاعاتی مرتبط با آی پد پرو لحظه شماری می نمایند. اخیرا اطلاعاتی جدید درباره این محصول فاش شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت هواوی برای پاداش دهی به کارمندان خود که در طول مدت زمان تحریم های ایالات متحده با این شرکت همراهی نموده بودند پاداشی 286 میلیون دلاری در نظر گرفته است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از امکانات گردشگری نقشه گوگل تا اطلاعاتی جدید از آیپد پرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از امکانات گردشگری نقشه گوگل تا اطلاعاتی جدید از آیپد پرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید