نصیرزاده: دریافت 10 امضا کار خوبی است و نمی توان از آن ایراد گرفت، منتظرم ببینم سرنوشت بعضی ها در 26 اسفند چه می شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با بیان اینکه دریافت 10 امضا کار خوبی است گفت: فوتبال ما به فردی احتیاج دارد که به بدنه حاکمیت متصل باشد و بتواند پول بیاورد.

نصیرزاده: دریافت 10 امضا کار خوبی است و نمی توان از آن ایراد گرفت، منتظرم ببینم سرنوشت بعضی ها در 26 اسفند چه می شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، هوشنگ نصیرزاده در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال و گزینه هایی که کاندیدا شده اند، گفت: فکر می کنم عده ای از افرادی که ثبت نام کرده اند نواب رئیس خوبی انتخاب نکردند و بعضی از افراد هم ارزیابی خوبی از مجمع نداشته اند. یکی از کارهای خوبی که انجام می شود و نمی توان از آن ایراد گرفت، دریافت 10 امضا است. به دلیل اینکه رئیس فدراسیون باید رأی دو سوم از 75 نفر را به دست بیاورد، به افراد گفته می شود آیا می توانند نظر 10 نفر را جلب کنند تا بعدا وقت مجمع تلف نشود.

وی اضافه کرد: برای انتخابات ریاست جمهوری هر کسی می توانست ثبت نام کند و به همین دلیل بعدها یک سی دی منتشر شد که اسباب خنده و شوخی شد، چرا که همه برای ثبت نام آمده بودند. اگر این موانع نبود و این اتفاق هم برای فدراسیون فوتبال می افتاد خیلی ها برای ثبت نام می آمدند، چون می خواستند برای خودشان اعتبار بگیرند و مدتی خودشان را در اذهان عمومی به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال جا بزنند ولی الان با توجه به قید و بندی که وجود دارد، باید نظر 10 نفر را جلب کنند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی شرح داد: صداوسیما، رسانه ها و همه افرادی که در این مورد صحبت می کنند مرتکب اشتباه می شوند که این موضوع در اساسنامه آمده، در حالی که اساسنامه تا ماده 84 به پایان می رسد. این آئین نامه اجرایی اساسنامه است که به آخر اساسنامه چسبیده و مصوب هیئت رئیسه است و همه به اشتباه فکر می کنند که در اساسنامه آمده، در صورتی که در اساسنامه نیست که شما 10 امضا جمع کنید. ایرادی که به این شرایط می گیرند، این است که اگر عضو هیئت رئیسه فدراسیون باشید، سابقه کار در ورزش تلقی نمی شود که این خنده دار است.

وی گفت: به عنوان مثال، ممکن است یک مرغداری بزنید و بگویید من 10 سال مرغداری داشته ام و از شما می پرسند آیا شرکت شما به ثبت رسیده است؟ شما می گویید بله و می گویند بیایید به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ثبت نام کنید. این موضوع هوشمندانه قید نشده بود. ارتباطی به اساسنامه ندارد و مصوبه هیئت رئیسه است. اساسنامه در تاریخ 4 دی ماه 90 مصوب شد و 8 روز بعد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال این شرایط را گذاشت و می توانستند این شرایط را در این مدت تغییر دهند.

نصیرزاده گفت: گاهی مواقع گفته می شود چرا آقای ایکس و فلان فوتبالیست مشهور رئیس فدراسیون فوتبال نشد. توانمندی جسمی؛ توانمندی ذهنی نمی آورد. من اگر وزنه های زیادی بلند کرده و طلا گرفته ام، به مفهوم این نیست که می توانم رئیس فدراسیون باشم. یک بخشدار خوب یک فرماندار خوب نیست و یک فرماندار خوب استاندار خوبی نمی شود. به خاطر اینکه کسی یک کاری را خوب انجام می دهد، نمی توانیم بگوییم بیاید و رئیس فدراسیون شود. مدیریت یعنی اداره تشکیلات جایی که انسان ها در آن کار می کنند. باید آن مجموعه را گردانده باشیم و این مدیریت منابع انسانی است. پس این استدلال ها برای من درست نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که دلیل کناره گیری عزیزی خادم از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال چه بود؟ گفت: او دوست جوان و پرانرژی من است و از جزئیات اینکه به چه دلیل کنار کشید خبر ندارم. بعضی ها اعتقاداتی دارند و می گویند استخاره کردم و نشد یا موضوعات دیگری که من نمی دانم، اما هر چه طیف جوان و پرانرژی روی کار بیاید خوب است و می تواند به فوتبال کمک کند. فوتبال ما به پول احتیاج دارد. تیم های ملی زیادی داریم که باید به مسابقات اعزام شوند، فوتبال ما به فردی احتیاج دارد که به بدنه حاکمیت متصل باشد و بتواند مسائل را حل نماید، بتواند پول بیاورد تا پول های بلوکه شده در فیفا را به حساب ثالث واریز کرده و بیاورد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی اضافه کرد: انسان هایی که قرار است به عنوان رئیس به کسی رأی بدهند، باید سرتر از خودشان یا حداقل هم سطح خودشان باشد. اگر شما سرتان را پایین بیندازید، بیایید و ثبت نام کنید، خود به خود ممکن است مجمع به شما رأی ندهد. بنابراین باید تحلیل و ارزیابی داشته باشیم که چه کار کنیم. من هم منتظرم ببینم 25 اسفند چه می شود و همچنین سرنوشت بعضی ها در روز 26 اسفند چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصیرزاده: دریافت 10 امضا کار خوبی است و نمی توان از آن ایراد گرفت، منتظرم ببینم سرنوشت بعضی ها در 26 اسفند چه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: دریافت 10 امضا کار خوبی است و نمی توان از آن ایراد گرفت، منتظرم ببینم سرنوشت بعضی ها در 26 اسفند چه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید