برنامه فوتوشاپ رایگان برای این کاربران از دسترس خارج شد!

به گزارش وبلاگ ماکارون، زومیت نوشت: ادوبی هوش مصنوعی را به نسخه وب فتوشاپ اضافه نموده است. هم زمان با این تغییر، پشتیبانی از نسخه وب رایگان به انتها رسید.

برنامه فوتوشاپ رایگان برای این کاربران از دسترس خارج شد!

ادوبی بامداد امروز در جریان برگزاری رویداد Code Conference 2023 خاطرنشان کرد که نسخه وب فتوشاپ خاتمه از فاز آزمایشی خارج شده و نسخه پایدار از همین حالا قابل استفاده است. آن طور که به نظر می رسد، ادوبی پشتیبانی از نسخه رایگان و محدود را نیز به انتها رسانده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ادوبی، نسخه وب فتوشاپ با تمامی مرورگرها سازگاری دارد. در این نسخه نه تنها می توانید تصاویر را بسازید و ویرایش کنید، بلکه امکان بازکردن تمامی فایل هایی که قبلا با فتوشاپ ساخته شده اند نیز فراهم است.

کاربران نسخه وب فتوشاپ می توانند مستقیماً به ابزارهایی مثل Generative Fill و Generative Expand که بر پایه هوش مصنوعی فایرفلای توسعه داده شده اند، دسترسی پیدا نمایند. این سرویس ها به شما امکان می دهند که تصاویر را با یک کلیک توسعه دهید. سایر ابزارها، حذف اتوماتیک بعضی از بخش های تصویر را امکان پذیر می نمایند.

نسخه تحت وب فتوشاپ رابط کاربری سرراست و بازطراحی شده ای دارد. نسخه وب، اشتراکی است؛ اما می توانید آن را به مدت هفت روز به صورت رایگان بهره ببرید. برای استفاده از نسخه وب فتوشاپ، وارد سایت ادوبی شوید.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "برنامه فوتوشاپ رایگان برای این کاربران از دسترس خارج شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه فوتوشاپ رایگان برای این کاربران از دسترس خارج شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید