ترفندهای جالب فنگ شویی برای لاغر شدن ، برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید

به گزارش وبلاگ ماکارون، انجمن بین المللی فنگ شویی توصیه می نماید برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید. از آنجایی که دایره ها نشان دهنده کنجکاوی و مربع ها نشان دهنده رضایت هستند، ظروف غذاخوری مربعی شکل می تواند به شما یاری کند زودتر احساس رضایت کنید.

ترفندهای جالب فنگ شویی برای لاغر شدن ، برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید

به گزارش وبلاگ ماکارون، فنگ شویی که ریشه در فلسفه تائوئیسم چی یا نیروی حیات دارد، به معنای تعادل باد و آب است. تمرکز اصلی آن حفظ جریان چی (انرژی) با متعادل کردن انرژی های یین زنانه و یانگ مردانه است. باگوا ابزار اصلی در فنگ شویی است که نقشه ای ارائه می دهد که بر اساس آن می توان یک محیط هماهنگ با توجه به نتایج مورد نظر خود ایجاد کرد. باگوا شامل هشت ربع است که در اطراف یک هشت ضلعی قرار گرفته اند که یکی در وسط قرار گرفته است و در مجموع 9 ربع دارد.

هر ربع با یین یا یانگ، یک عنصر، یک قسمت بدن، یک رنگ و یک جنبه از طبیعت مرتبط است. فنگ شویی توصیه می نماید که همه ربع ها باید به طور مساوی متعادل باشند. تاکید شدید بر یک یا چند ناحیه بر روی قسمت های دیگر تأثیر و منجر به عدم تعادل می گردد که ممکن است اثرات ناخواسته یا انسداد را به همراه داشته باشد.

هواداران بر این باورند که استفاده صحیح از فنگ شویی می تواند به افراد در جذب هر تغییری که می خواهند یاری کند.

موقعیت مرکزی باگوا بر سلامت تمرکز دارد بنابراین فنگ شویی چگونه می تواند به کاهش وزن یاری کند؟

انجمن بین المللی فنگ شویی (IFSG) توصیه می نماید برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید. از آنجایی که دایره ها نشان دهنده کنجکاوی و مربع ها نشان دهنده رضایت هستند، ظروف غذاخوری مربعی شکل می تواند به شما یاری کند زودتر احساس رضایت کنید.

فنگ شویی خانه شاد می گوید که رنگ بشقاب های شما نیز اهمیت دارد. رنگ های قرمز، نارنجی و زرد اشتها را تحریک می نمایند و این شرح می دهد که چرا بیشتر فست فودها در برندسازی از آن ها استفاده می نمایند. با این حال، آبی و سیاه ممکن است به شما یاری کند کمتر غذا بخورید.

کن لاوهر، کارشناس فنگ شویی توصیه می نماید که وعده های غذایی را در بشقاب های آبی روی یک سفره مشکی سرو کنید تا به شما یاری کند سریع تر احساس سیری کنید.

مکان در ورودی شما نیز می تواند به کاهش هوس ها یاری کند اگر اولین چیزی که مشاهده می کنید آشپزخانه است، به احتمال زیاد مستقیماً به سمت آن می روید.

از دری که به آشپزخانه باز نمی گردد وارد شوید. اگر نمی توانید از آن اجتناب کنید، یک شی که حواس تان را پرت می نماید مانند یک گیاه بزرگ در یک ظرف رنگارنگ یا آثار هنری چشم نواز را روی دیوار مقابل در خط دیدتان قرار دهید تا نگاهتان را از آشپزخانه دور کند.

در نهایت، انجمن بین المللی فنگ شویی پیشنهاد می نماید برای کاهش وزن با فنگ شویی، به هم ریختگی را پاک کنید. با نگه داشتن چیزهای قدیمی به بدن و فکر خود می گویید که برای تغییر آماده نیستید.

فضایی در ربع شرقی خانه خود ایجاد کنید هر گونه اجسام سنگین یا متراکم را از این بخش بردارید و اشیا و تصاویری که اهداف کاهش وزن شما را منعکس می نماید به آنجا اضافه کنید.

منبع: همشهری آنلاین

به "ترفندهای جالب فنگ شویی برای لاغر شدن ، برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهای جالب فنگ شویی برای لاغر شدن ، برای کنترل هوس غذایی در بشقاب های مربعی غذا بخورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید