ثبت نام آزمون سراسری سال 99 از امروز 16 بهمن ماه آغاز می شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، ثبت نام آزمون سراسری سال 99 از امروز 16 بهمن ماه آغاز می شود و تا روز پنجشنبه 24 بهمن ادامه دارد.

ثبت نام آزمون سراسری سال 99 از امروز 16 بهمن ماه آغاز می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ ماکارون، ثبت نام پنجاهمین دوره آزمون سراسری از امروز 16 بهمن ماه 98 آغاز می شود و تا روز پنجشنبه 24 بهمن ادامه دارد. همچنین داوطلبان می توانند همزمان دفترچه راهنمای این آزمون را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون سراسری سال 99 شامل دریافت دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی، دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که تا 31 شهریور ماه 99 اخذ شده باشد، می شود.

آزمون سراسری سال 99 در روز های 12 و 13 تیرماه سال 1399 در حوزه های امتحانی برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه رشته های با آزمون کنکور از 9 تیر ماه سال 99 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد داوطلبان تا 11 تیر ماه فرصت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است؛ کارنامه اولیه این آزمون دهه دوم مرداد ماه و نتیجه نهایی در دهه دوم شهریور ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام آزمون سراسری سال 99 از امروز 16 بهمن ماه آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون سراسری سال 99 از امروز 16 بهمن ماه آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید