روحانی: تحرکات آمریکایی ها در منطقه را با دقت زیر نظر داریم

به گزارش وبلاگ ماکارون، رئیس جمهور با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران فعالیت و تحرکات آمریکایی ها را با دقت زیر نظر داشته و آن را دنبال می نماید، اما هرگز آغازگر هیچ درگیری و تنش در منطقه نخواهد بود.

روحانی: تحرکات آمریکایی ها در منطقه را با دقت زیر نظر داریم

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ماکارون، حسن روحانی روز شنبه در تماس تلفنی شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با وی، ضمن تبریک فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان به دولت و ملت مسلمان قطر و همه مسلمانان دنیا، ابراز امیدواری کرد که این ماه برای امت اسلام برکات و خیرات فراوانی به همراه داشته باشد.

روحانی و امیر قطر روابط و همکاری های تهران- دوحه را مثبت و روبه توسعه ارزیابی و بر ضرورت تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دو کشور تاکید نمودند.

رئیس جمهور کشورمان با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران فعالیت و تحرکات آمریکایی ها را با دقت زیر نظر داشته و آن را دنبال می نماید، اما هرگز آغازگر هیچ درگیری و تنش در منطقه نخواهد بود.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی نیز در این گفتگوی تلفنی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به دولت و ملت ایران، بر ضرورت کوشش همه کشور ها برای جلوگیری از تنش آفرینی در منطقه تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روحانی: تحرکات آمریکایی ها در منطقه را با دقت زیر نظر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: تحرکات آمریکایی ها در منطقه را با دقت زیر نظر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید