سعد حریری: استراتژی جدید آمریکا درباره ایران به ما مربوط نمی شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، نخست وزیر لبنان گفت: موضع آمریکا در رابطه با ایران واضح و آشکار است و این امر به ما مربوط نمی شود.

سعد حریری: استراتژی جدید آمریکا درباره ایران به ما مربوط نمی شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، به نقل از النشره، سعد حریری، نخست وزیر لبنان، در واکنش به اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ایران با اشاره به اینکه باید از ثبات و موافقت حفاظت کرد، گفت: استراتژی جدید آمریکا میان آمریکا و ایران است و به لبنان مربوط نمی شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برای ایجاد ثبات کشورها باید به توافق برسند، گفت: موضع آمریکا در قبال ایران واضح و آشکار است و این امر به ما مربوط نمی شود، ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که در روزهای آینده چه چیزی به دست خواهد آمد.

به گزارش وبلاگ ماکارون، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در اظهارات اخیرش در کاخ سفید با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، برجام و سپاه گفت که اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و ایران از حامیان اصلی تروریسم در جهان است.

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در واکنش به اظهارات ترامپ ضمن دعوت از وی به خواندن تاریخ، جغرافیا و ادب و اخلاق گفت: آمریکا صدها هزار نفر را در مناطق مختلف جهان از ویتنام گرفته تا آمریکای لاتین و کشورهای دیگر با بمب ها مورد کشتار قرار داده است. کسی که ادعا می کند می خواهد در برابر سلاح هسته ای ایستادگی کند، تنها کشوری در تاریخ جهان است که نه تنها یک بار بلکه دو بار از سلاح هسته ای علیه یک ملت استفاده کرده و امروز نیز کشور دیگری را در همان منطقه به استفاده از سلاح هسته ای تهدید می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سعد حریری: استراتژی جدید آمریکا درباره ایران به ما مربوط نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعد حریری: استراتژی جدید آمریکا درباره ایران به ما مربوط نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید