سمیعی: مسائل اقتصادی قدیمی ما را آزار می دهد، شرایط قرنطینه برای پرسپولیس حرفه ای نیست

به گزارش وبلاگ ماکارون، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: طبق خواسته وزارت بهداشت پذیرفتیم که تیم را به قرنطینه ببریم اما مسائلی در این میان وجود دارد که باعث نارضایتی شدید من و ارکان تیم شده است.

سمیعی: مسائل اقتصادی قدیمی ما را آزار می دهد، شرایط قرنطینه برای پرسپولیس حرفه ای نیست

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ماکارون، جعفر سمیعی در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف به مصاحبه پرداخت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:کسب پنج برد در شش بازی نشان از قدرت پرسپولیس دارد. بار دیگر ثابت کردیم نماینده شایسته ای برای وطن هستیم و پیروز شدیم به عنوان پرچمدار فوتبال کشور از نام و نشان ایران دفاع کنیم. مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان این فصل، مانور قدرت پرسپولیس بود که به لطف تدابیر فنی مربیان و زحمات و نمایش غیرت بازیکنان کامل شد.

وی اضافه نمود: برخلاف تصور بعضی، در گروه سختی قرار داشتیم. الریان قطر با یک سرمربی نامدار و باتجربه راهی میدان شده بود. الوحده امارات توانست 13 امتیاز بگیرد و حتی ما را شکست دهد. عملکرد و میزان امتیازگیری تیم گوا که برای اولین بار در لیگ قهرمانان حضور داشت، از چند تیم مهم آسیایی بهتر بود. به هر حال از گروه مان با اقتدار گذشتیم و به مرحله حذفی رسیده ایم.

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با یک تیم پرمهره و امیدوار وارد رقابت ها شدیم و مزد کوشش های کادر فنی و بازیکنان را در زمین و داخل جدول رده بندی دیدیم. باید بابت این اتفاقات شکرگزار باشیم. با این حال کارمان هنوز تمام نشده و دوست داریم اهدافمان را کامل کنیم. نگاهمان، صعود دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیاست و اگر همین فرایند را ادامه دهیم، قطعا به خواسته مان می رسیم.

سمیعی به بحث مدل هواداری از تیم اشاره داشت و گفت: طرفداران پرسپولیس به کادر فنی و بازیکنان انرژی دادند و مزد اتحاد و حمایت شان را گرفتند. آن ها حامی و هوادار قدرتمندترین تیم غرب آسیا هستند و انشالله بتوانیم با حفظ همین آرامشی که داخل باشگاه حکمفرما شده و شخصیت عظیمی که تیم مان دارد، این بار چراغ قهرمانی در آسیا را روشن کنیم. طرفداران پرسپولیس آنقدر باهوش هستند که بدانند رمز همه پیروزیت ها، فقط حفظ آرامش و دوری از شایعات است. ما می خواهیم هوادار پرسپولیس همواره مثل امروز، یک قدم جلوتر از حواشی باشد و در لحظات و روز های حساس دست تیم را بگیرد.

او در خصوص شرایط پرسپولیس افزود: بدون تعارف می گویم مسائل زیادی در باشگاه پرسپولیس داریم که ما را آزار می دهد. گاهی این مسائل به بحران تبدیل می گردد، اما باید آن را مدیریت کنیم. خدا را شکر که طرفداران باهوش پرسپولیس، مسائل و مسائل را می دانند و این موضوع را درک می نمایند که تقریبا تمام این معضلات اقتصادی مربوط به گذشته است. ما همچنان مشغول از بین بردن مسائل قدیمی هستیم و این کار، وقت و انرژی زیادی از بنده و همکارانم می گیرد. باید برای عبور از این مسائل، برنامه محور باشیم و آرامشی که امروز در تیم و باشگاه حاکم شده را دنبال کنیم. من معتقدم حل مسائل تنها از راه حفظ آرامش به دست می آید وگرنه تجربه مدیریتی در ادوار گذشته نشان می دهد با تصمیمات هیجانی و رفتار های نامعقول، نه تنها مسئله ای حل نشده بلکه باشگاه بیشتر به سمت بحران رفته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص قرنطینه سرخپوشان ایران به محض بازگشت به تهران توضیح داد: طبق خواسته وزارت بهداشت، این موضوع را پذیرفتیم که تیم را به قرنطینه ببریم، اما مسائلی وجود دارد که باعث نارضایتی شدید بنده و همه ارکان تیم شده است. تیم در هتل آموزشگاه به سر می برد و بازیکنان علیرغم خستگی شدید و دلتنگی برای خانواده، مجبورند در قرنطینه بمانند، ولی شرایط حرفه ای نیست. زمین تمرین داریم، اما وسایل تمرینی در اختیارمان قرار نگرفته و با کمپ اصلی تمرینی مان فاصله داریم. از سوی دیگر، هنوز شاهد رفت و آمد های زیادی در هتل آموزشگاه هستیم. چند نفر از بازیکنان ما که از سفر به گوا جا ماندند، می خواهند در تمرینات حاضر شوند، ولی نمی دانیم آیا آن ها می توانند به تمرینات بیایند یا خیر. اصلا چند روز باید در قرنطینه بمانیم و به ازای هر روز که در هتل آموزشگاه هستیم، آیا بازی های پرسپولیس در لیگ به تعویق می افتد؟ این سوالاتی است که نیازمند دریافت پاسخ در قبال آن هستیم.

سمیعی گفت: طرفداران پرسپولیس به صورت مستمر اخبار مربوط به تیم محبوب شان را دنبال می نمایند و می دانند در پنج، شش ماه گذشته چه کار هایی اجرا شده و در ماه های آینده با چه سختی و بحران هایی روبرو هستیم، اما کوشش و برنامه مان این است که از سختی ها به آسانی عبور کنیم. بعد از کسب پیروزیت عظیم در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا، حالا باید با دو فینال عظیم و تقابل با سپاهان و استقلال به لیگ بازگردیم که نشان می دهد کارمان واقعا سخت و سخت است. مسائل اقتصادی هم موضوعی نیست که بتوان آن را پنهان کرد، اما در کنار تمام این سختی ها، دلگرم به مربیان و بازیکنان غیرتمند و پرکوشش پرسپولیس هستیم و هنوز پای وعده ها به طرفداران ایستاده ایم؛ بیشتر از گذشته کار می کنیم تا پرسپولیس آسیب نبیند

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سمیعی: مسائل اقتصادی قدیمی ما را آزار می دهد، شرایط قرنطینه برای پرسپولیس حرفه ای نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی: مسائل اقتصادی قدیمی ما را آزار می دهد، شرایط قرنطینه برای پرسپولیس حرفه ای نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید