ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟

به گزارش وبلاگ ماکارون، فعالیت بانوان در رشته بوکس در تمام استان های کشورمان از جمله خوزستان غیر قانونی است.

ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟

به گزارش وبلاگ ماکارون به نقل از وبلاگ ماکارون، فعالیت بانوان در رشته ورزشی بوکس در ایران ممنوع است و این ممنوعیت باعث شده عده ای به صورت غیر قانونی این رشته را پیگیری کنند. در بین بانوان ایرانی استعداد خوبی برای راه اندازی بوکس بانوان وجود دارند، اما این آغاز نیاز به زیرساخت های بنیادی دارد.

در دوره مدیریت حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس مجوزهای لازم برای پوشش اسلامی بانوان از سوی فدراسیون جهانی دریافت شد. لباس طراحی شده بانوان مانند البسه تیم ملی ووشو بانوان کشورمان است، اما آغاز فعالیت قانونی بوکس بانوان در ایران در انتظار تایید وزارت ورزش و جوانان است.

طی روزهای گذشته خبری با عنوان ممنوعیت فعالیت بوکس بانوان در استان خوزستان منتشر شد و بین برخی رسانه ها دست به دست شد. اساسا این خبر اشتباه است چرا که هیچ فعالیت قانونی برای بوکس بانوان وجود ندارد.

البته ماجرای این خبر از ابلاغیه فدراسیون بوکس به هیئت های استانی سرچشمه می گیرد. ماجرا از این قرار است که فدراسیون برای جلوگیری از فعالیت های اندک غیر قانونی در برخی استان ها از جمله خوزستان ابلاغیه ای را به هیئت های استانی ارسال و آن ها را موظف به جلوگیری از فعالیت غیر قانونی می کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ممنوعیت بوکس بانوان در استان خوزستان چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید