مورینیو: به خاطر باخت به بردفورد هیچ چیز به بازیکنانم نگفته ام

به گزارش وبلاگ ماکارون، خبرنگاران: سرمربی پرتغالی تیم فوتبال چلسی می گوید که پس از شکست و حذف غیرمنتظره تیمش از جام حذفی انگلیس، هیچ انتقادی از بازیکنان خود انجام نداده است.

مورینیو: به خاطر باخت به بردفورد هیچ چیز به بازیکنانم نگفته ام

به گزارش وبلاگ ماکارون، ژوزه مورینیو ادعا کرد که پس از شکست خانگی تحقیر آمیز شاگردانش برابر بردفورد دسته دومی در دور چهارم جام حذفی انگلیس، از آنها انتقاد ننموده است و به بازیکنانش چیزی در مورد عملکرد ضعیف شان در این ملاقات نگفته است. مورینیو که روز پس از بازی اعتراف نموده بود این شکست یکی از بدترین باخت های دوران مربیگری اش بوده است، در پاسخ به این سؤال که در مورد این بازی به بازیکنان خود چه چیزی گفته است، گفت: هیچ چیز. حتی یک کلمه. آن زمان، زمان مناسبی برای حرف زدن با آنها نبود.

مورینیو ادامه داد: من فکر نمی کنم که بازیکنانم ضعیف بازی نموده باشند، چون شیوه بازی شان که آنها را 2 بر صفر پیش انداخت نشان می داد کاملاً راحت هستند اما گلی که بردفورد پس از 40 دقیقه به ثمر رساند این تیم را به بازی برگرداند و پس از آن اتفاقاتی رخ داد که شرح شان دیگر سخت بود. یکسری گل ها بود که ما باید می زدیم، یکسری گل ها هم بود که باید دریافت می کردیم. می خواهید بدانید که آیا من خودم را بابت این شکست مقصر می دانم؟ بله. من خودم را همان اندازه مقصر می دانم که بازیکنانم مقصر بوده اند. فکر می کنم که همه ما باید مسئولیت این باخت را برعهده بگیریم اما اگر من سرمربی تیم هستم، مسئولیتم بیشتر است.

آقای خاص تأکید کرد: شاید بازیکنان ما وقتی که 2 بر صفر پیش افتادند دیگر بازی را تمام شده دانستند اما در انتها نیمه نتیجه 2 بر یک بود و من بین دو نیمه به آنها خطری که ما را تهدید می نماید، گوشزد نموده بودم. ما درباره شیوه بازی آنها صحبت کردیم و همان حرف هایی را که پیش از بازی زده بودیم، تکرار کردیم. شاید شما باورتان نشود اما ما برای این بازی همانطور خودمان را آماده کردیم که برای بازی های لیگ برتر خود را مهیا می کنیم، با همان قدرت، تمرکز، تحلیل ها و بررسی حریف. ما دقیقاً شبیه به بازی های لیگ برتر برای این ملاقات آماده شده بودیم.

سرمربی پرتغالی آبی پوشان لندن مطرح کرد: ما برای بردفورد احترام قائلیم، حداقل می توانم بگویم که من برای این تیم احترام قائلم و این را با شیوه آماده کردن تیم برای این بازی ثابت کردم. با این حال فکر می کنم که بازیکنانم بین دو نیمه تصور می کردند در نیمه دوم گل های بیشتری خواهند زد اما وقتی بازی مساوی شد، همه چیز دیوانه کننده شد.

بدون مهره های کلیدی مانند جان تری، نمانیا ماتیچ و برانیسلاو ایوانوویچ که به همه آنها استراحت داده شده بود، آبی پوشان لندن نتوانستند برابر ضدحملات برفورد در نیمه دوم تاب بیاورند اما مورینیو باز هم تأکید داشت که به قدرت تیمش ایمان دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا غیبت جان تری در شکست تیمش تأثیرگذار بوده است، گفت: خیر. ما بازی های زیادی را بدون جان انجام داده ایم. تقریباً در تمام بازی های خود در جام های حذفی بدون جان بازی نموده ایم. برابر بولتون، مقابل شروزبری و واتفورد، جان تری در ترکیب نبود و ما به خوبی با شرایط کنار آمدیم. من به تیمم اعتماد دارم. اگر تغییری در تیم ایجاد کنم به این خاطر نیست که از تیم ناامید شده ام و عملکرد تیم بد بوده است. حالا برای شما آسان خواهد بود درک کنید که چرا تقریباً در تمام بازی ها من با ترکیبی مشابه تیم را به میدان می فرستم و تغییرات زیادی در آن به وجود نمی آورم. من به دنبال ایجاد ثبات در تیم هستم. شاید الان شما بهتر متوجه این موضوع شوید. من زیاد درباره این موضوع حرف نمی زنم. این تیم من است. بگذارید پیش برویم.

مورینیو در انتها توضیح داد: نتیجه ای که در بازی برابر بردفورد رقم خورد، تغییری در برنامه های ما برای بازه نقل وانتقالات ایجاد نخواهد کرد. من از تیمی که دارم راضی هستم. این چلسی همواره به عملکرد و آمارش و اینکه قانون بازی جوانمردانه اقتصادی را در نظر داشته، به خود بالیده است. ما نمی توانیم به بازار نقل وانتقالات برویم و پول خرج کنیم. من کاملاً در کنار باشگاه هستم و با برنامه های آن موافقم و فکر نمی کنم که فعالیتی در بازار نقل وانتقالات داشته باشیم مگر اینکه کسی برای ما فرصت خرید ایجاد کند.

منبع: تسنیم

به "مورینیو: به خاطر باخت به بردفورد هیچ چیز به بازیکنانم نگفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: به خاطر باخت به بردفورد هیچ چیز به بازیکنانم نگفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید