ابراهیم زاده: حریف سرسختی برای استقلال خواهیم بود، بازوبند کاپیتانی ذوب آهن امانتی در دست من است

به گزارش وبلاگ ماکارون، مدافع چپ تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت این تیم در ملاقات فردا حریفی سرسخت برای استقلال خواهد بود و با هدف کسب سه امتیاز به میدان می رود.

ابراهیم زاده: حریف سرسختی برای استقلال خواهیم بود، بازوبند کاپیتانی ذوب آهن امانتی در دست من است

مسعود ابراهیم زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ماکارون، در خصوص شرایط تیمش در آستانه بازی با استقلال، گفت: خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد و بازیکنان بعد از بردی که در هفته اول برابر صنعت نفت به دست آوردیم از لحاظ روحی آماده این بازی هستند. آن برد حالا انگیزه ما را برای ادامه بازی ها بیشتر نموده است.

وی ادامه داد: ما در بازی اول نتیجه خوبی در آبادان گرفتیم و البته این را هم باید در نظر گرفت که ذوب آهن برای فصل تازه با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است. خوشبختانه کادر فنی سیاست خوبی را در نظر گرفت و ما قبل از آغاز فصل بازی های تدارکاتی زیادی انجام دادیم تا بازیکنان از لحاظ هماهنگی تاکتیکی به شرایط خوبی برسند. ما به این مسابقات احتیاج داشتیم و حالا خوشبختانه از لحاظ تاکتیکی هم شرایط خوبی داریم.

ابراهیم زاده که با جدایی قاسم حدادی فر حالا کاپیتان ذوب آهن شده است در این مورد اعلام کرد: قطعاً بستن بازوبند کاپیتانی وظیفه من را سخت تر می نماید، ولی این را هم باید بگویم که حدادی فر اسطوره باشگاه ذوب آهن است و من حالا بازوبند را به عنوان امانت بر بازو می بندم. تمام هدفم این است که سال جاری بتوانم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن بعلاوه راجع به ملاقات فردای تیمش برابر استقلال تهران، توضیح داد: معمولاً بازی هایی که مقابل پرسپولیس و استقلال برگزار می گردد، برای بازیکنان سایر تیم ها مهم و معین کننده است. بازیکنان ما انگیزه زیادی برای بازی با استقلال دارند و با توجه به شرایط میزبانی هدفی جز گرفتن سه امتیاز نداریم. ما حریف سرسختی برای استقلال هستیم و قطعاً آنها کار سختی برابر ذوب آهن در پیش خواهند داشت. البته استقلال حریفی قابل احترام برای ماست و قطعاً بازی سختی در پیش داریم، ولی کوشش می کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ابراهیم زاده: حریف سرسختی برای استقلال خواهیم بود، بازوبند کاپیتانی ذوب آهن امانتی در دست من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم زاده: حریف سرسختی برای استقلال خواهیم بود، بازوبند کاپیتانی ذوب آهن امانتی در دست من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید