استقلال نه؛ مجیدی سرمربیگری این تیم را می خواهد ، دورخیز بلند فرهاد برای نیمکت خبرساز خارجی

به گزارش وبلاگ ماکارون، سه پله صعود برای تیم اتحاد کلباء اتفاق کوچکی نیست و می تواند زمینه اتفاقات بهتر را برای مجیدی مهیا کند.

استقلال نه؛ مجیدی سرمربیگری این تیم را می خواهد ، دورخیز بلند فرهاد برای نیمکت خبرساز خارجی

در امارات از فرهاد مجیدی به عنوان یک مربی خوب و صاحب سبک یاد می گردد و علت آن هم نتایجی است که او با اتحاد کلباء کسب نموده. مجیدی بعد از اینکه یک فصل بدون شکست را پشت سر گذاشت و بعد از 9 فصل استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد، در حالی که با آبی ها هنوز قرارداد داشت، تهران را ترک کرد و راهی امارات شد تا رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده بگیرد.

پیش از خاتمه فصل زمزمه های جدایی فرهاد مجیدی از استقلال در صورت قهرمانی تیم در لیگ برتر وجود داشت اما همه تصور می کردند تیمی که قرار است راهنمایی آن را برعهده بگیرد الوصل، تیم دوران بازی اش است ولی او رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده گرفت. تیمی که سابقه الوصل را در فوتبال امارات ندارد.

هفته ها پیش از خاتمه فصل باشگاه اتحاد کلباء تصمیم به تمدید قرارداد فرهاد مجیدی گرفت. هر چند رؤیاپردازی او و حضور در نیمه بالای جدول و حرکت سایه به سایه کنار مدعیان نیمه تمام ماند اما اتحاد کلباء به نسبت فصل گذشته پیشرفت های محسوسی داشته است. این تیم پیش از فرهاد مجیدی با 28 امتیاز یازدهم شد اما با فرهاد مجیدی 3 برد بیشتر به دست آورد و با 33 امتیاز در رده هشتم جدول نهاده شد.

سه پله صعود برای تیم اتحاد کلباء اتفاق کوچکی نیست و می تواند زمینه رشدهای بعدی را مهیا کند.

نکته مهم دیگر در خصوص عملکرد فرهاد مجیدی در تیم اتحاد کلباء بها دادن به جوان ها در ترکیب تیم بوده. او علاوه بر تیم ملی بزرگسالان به تیم های ملی پایه امارات هم بازیکن داده که این نشان می دهد فرهاد مجیدی گام های اول را در تیم اماراتی درست برداشته. او به واسطه تجربیاتی که در این فصل از بازی های لیگ برتر امارات به دست آورد، به طور حتم می تواند فصل بهتری را برای خود و تیمش ترسیم کند. بخصوص گل هایی که تیمش در دقایق خاتمهی دریافت می کرد و امتیازهای زیادی را به این بهانه از دست داد. بخوبی می دانیم یکی از رؤیاهای فرهاد در فوتبال امارات رسیدن به نیمکت تیم ملی این کشور است. این برترین انگیزه مجیدی برای ادامه دادن در تیم اتحاد کلباء و به جا گذاشتن کارنامه ای بهتر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "استقلال نه؛ مجیدی سرمربیگری این تیم را می خواهد ، دورخیز بلند فرهاد برای نیمکت خبرساز خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال نه؛ مجیدی سرمربیگری این تیم را می خواهد ، دورخیز بلند فرهاد برای نیمکت خبرساز خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید