رقم پرداختی شرکت آریا برتر به استقلال مشخص شد

به گزارش وبلاگ ماکارون، شرکت آریا برتر، کارگزار قبلی باشگاه استقلال به دنبال اظهارات مدیرعامل استقلال اسناد پرداختی به این باشگاه را منتشر کرد.

رقم پرداختی شرکت آریا برتر به استقلال مشخص شد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ماکارون، حواشی قراردادهای باشگاه استقلال با کارگزار قبلی و جدید همچنان ادامه دارد. احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال چند روز پیش در گفت وگو با وبلاگ ماکارون اعلام نمود که از قرارداد شرکت آریا برتر به عنوان کارگزار قبلی، دیناری به باشگاه استقلال نرسیده است.

مدیرعامل استقلال در جمع وبلاگ ماکارون گفته بود: در تاریخ 28 خرداد سال 98 با شرکت آریا برتر، قراردادی تنظیم کردیم که از آن تاریخ تا به امروز، از این شرکت عایدی نصیب باشگاه استقلال نشده است. به عنوان نماینده باشگاه استقلال می گویم چرا شرکت آریا برتر در قالب دادخواست یا اظهارنامه، جلوی کمک شرکت فولاد متین را می گیرد که اجازه ندهد به استقلال مساعدت شود و باشگاه از پس هزینه های خود بربیاید؟ مگر آریا برتر سال گذشته چقدر به باشگاه کمک کرد؟ در قرارداد با این شرکت، دیناری به استقلال نرسیده است. در تاریخ 12 بهمن 98، الحاقیه ای در قالب قرارداد قرض الحسنه تضمین و قرار شد مبلغ 9 میلیارد و 674 میلیون تومان در یک ماه به استقلال پرداخت شود. در ادامه قرار شد که به صورت روزانه، استقلال مبلغ 40 میلیون تومان خسارت پرداخت کند. کجای دنیا چنین چیزی وجود دارد؟

شرکت آریا برتر، به عنوان کارگزار قبلی باشگاه استقلال مدعی است که باشگاه نباید قراردادی با کارگزار جدید امضاء می کرد و باید تکلیف قرارداد این شرکت و استقلال معین می شد. همین مسئله، باعث اختلاف هایی بین هیئت مدیره و سعادتمند شده بود. اگر چه بعد از صحبت های مدیرعامل استقلال در برنامه فوتبال برتر، فضا کمی تلطیف شد، اما شرکت آریا برتر برای روشن شدن ابهامات، مبالغ کمک خود را به باشگاه استقلال منتشر کرد.

این شرکت مدعی است که بالای 10 میلیارد تومان به باشگاه استقلال به صورت قرض الحسنه کمک کرده است، در صورتی که قرار به پرداخت پول از سوی این شرکت نبوده است.

مبالغ واریزی بخشی از شرکت آریا برتر به باشگاه استقلال را در تصاویر زیر مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رقم پرداختی شرکت آریا برتر به استقلال مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم پرداختی شرکت آریا برتر به استقلال مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید