فواید مصرف صبحگاهی نوشیدنی های سبز سم زدا

به گزارش وبلاگ ماکارون، گنجاندن یک لیوان نوشیدنی سم زدایی کننده در برنامه صبحگاهی می تواند یک روش درمانی مناسب بوده و مواد معدنی و آنزیم های تخلیه شده در بدن را بازیابی کند.

فواید مصرف صبحگاهی نوشیدنی های سبز سم زدا

به گزارش وبلاگ ماکارون، نوشیدنی های سبز اساساً به اسم یک درمان برای بیماری های مزمن و برای بازگرداندن مواد معدنی و آنزیم های تخلیه شده در بدن توصیه می شوند.

این نوشیدنی که عمدتاً از سبزیجات برگ سبز تازه و میوه های کم قند تهیه می گردد، ترکیبی کامل از مواد مغذی غنی از کلروفیل غیرپاستوریزه است.

افرادی که نوشیدنی سبز مصرف می نمایند، فواید چشمگیری در سلامتی، متابولیسم و خلق و خوی کلی شأن مشاهده نموده اند. یک نوشیدنی سبز دارای فواید متعددی نظیر موارد زیر است.

غنی سازی فوری تغذیه ای که باعث افزایش انرژی طبیعی می گردد

نوشیدنی سبز یک نوشیدنی غلیظ گیاهی است که مملو از مواد مغذی، آنزیم ها و آنتی اکسیدان های مانند کلروفیل و کاروتنوئیدها است.

آنها سرشار از آهن، کلسیم، بتاکاروتن، پتاسیم، ویتامین C و فولات هستند. مصرف نوشیدنی سبز صبحگاهی می تواند راهی عالی برای تحریک انرژی طبیعی بدون استفاده از نوشیدنی های کافئین دار باشد.

یاری به کاهش وزن و حفظ سلامت روده

نوشیدنی سبز برای کسانی که می خواهند وزن اضافی خود را کاهش دهند شگفت انگیز است چراکه سرشار از مواد مغذی گیاهی است و کالری کمی دارد. این نوشیدنی یکی از برترین جایگزین های غذایی است. بعلاوه به بازگرداندن عملنمودهای گوارشی، عادی سازی عملکرد روده و جلوگیری از یبوست یاری می نماید.

کاهش التهاب

از آنجا که سبزیجات برگ سبز منبع خوبی از امگا 3، یکی از مهمترین مواد مغذی ضدالتهابی هستند، برای مغز و سیستم قلبی عروقی مفید هستند. و مصرف نوشیدنی سبز یاری می نماید تا به این هدف نائل شد.

سم زدایی و تصفیه خون

از آنجا که نوشیدنی های سبز به راحتی هضم می شوند، می توانند جریان خون را بسیار تمیز نمایند و تصفیه لنف و کبد می تواند باعث دفع مواد سمی از بدن گردد.

کلروفیل رژیمی یک ماده مغذی برای برطرف مسائل پوستی و بعلاوه کاهش بوی بد دهان و بوی بدن است.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "فواید مصرف صبحگاهی نوشیدنی های سبز سم زدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فواید مصرف صبحگاهی نوشیدنی های سبز سم زدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید