شکایت جایگاهداران سوخت از زنگنه، مدارک ترک فعل به کمیسیون اصل 90 ارسال می شود

به گزارش وبلاگ ماکارون، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: اقدامات وزیر سابق نفت در حوزه توزیع سوخت و جایگاه ها در 8 سال گذشته شامل ترک فعل، اقدام فراقانونی، بی توجهی به قانون و.. به کمیسیون اصل 90 مجلس ارسال می شود.

شکایت جایگاهداران سوخت از زنگنه، مدارک ترک فعل به کمیسیون اصل 90 ارسال می شود

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ ماکارون، اسدالله قلیزاده رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی کشور با گلایه از عمکلرد وزارت نفت در 8 ساله گذشته گفت: مواردی از مسائل جایگاهداران سوخت که مربوط به حوزه توزیع سوخت بود را در این 8 سال به وزیر نفت و شرکت های تابعه آن منعکس کردیم، ولی معتقدیم که در بیشتر موارد با بی توجهی و یا اقدام منفی وزیر نفت سابق خسارات فراوانی به جایگاه های سوخت وارد شد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی کشور در ادامه گفت: با توجه به عملکرد وزارت نفت در 8 سال گذشته، طبق اصل 90 قانون اساسی و ماده 132 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در حال تدوین و ارسال موارد جهت رسیدگی به کمیسیون اصل 90 هستیم.

وی تاکید کرد: 8 سال گذشته بدترین دوران برای فعالین توزیع سوخت بود و بیشتریت ایشان خصوصا جایگاه ها با زیان انباشته و ورشکستگی روبرو شدند و بار ها ناراحتی و خشم خود را به انحا مختلف ابراز کردند، لازم به ذکر است حتی در دوران جنگ تحمیلی هم چنین شرایطی نداشتیم.

قلیزاده در مورد جزئیات موارد شکایت از وزیر سابق نفت در کمیسیون اصل نود گفت: شکایت ما در 20 بند تقدیم کمیسیون می شود که انواع ترک فعل ها، اقدامات فراقانونی، بی توجهی به ابلاغ ها و قوانین، ایجاد نارضایتی، تهمت، موارد پنهان بودجه ای و... است که مستندات و مدارک قابل اتکا برای آن ها گردآوری نموده ایم و به نظر ما هر یک از این اقدامات آثار منفی زیادی در بخش خصوصی، عمومی و حتی اجتماعی کشور داشته است.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی کشور در پایان اظهار کرد: جایگاهداران از این اقدامات بسیار ناراضی و ناراحتند و انتظار داریم کمیسیون محترم موارد را بررسی و پاسخ ما روشن شود و حتی نتیجه آن را اعلام عمومی نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شکایت جایگاهداران سوخت از زنگنه، مدارک ترک فعل به کمیسیون اصل 90 ارسال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت جایگاهداران سوخت از زنگنه، مدارک ترک فعل به کمیسیون اصل 90 ارسال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید