واکنش وزیر بهداشت به خبر استعفایش به دلیل کرونا ، ماجرای نامه منتشر شده چیست؟

به گزارش وبلاگ ماکارون، وزیر بهداشت، در مورد استعفانامه جعلی در شبکه های اجتماعی گفت: مگر می گردد در روزهای سخت، دولت و مردم را تنها گذاشت.

واکنش وزیر بهداشت به خبر استعفایش به دلیل کرونا ، ماجرای نامه منتشر شده چیست؟

به گزارش وبلاگ ماکارون، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی انتشار نامه ای کذب در شبکه های اجتماعی مبنی بر استعفای وی به دلیل شیوع ویروس کرونا ضمن اعلام جعلی بودن این استعفانامه تاکید نمود: سوگند می خورم تا آخرین لحظه حیاتم و با تمام وجودم از خدمتگزاری صادقانه و بی وقفه به نازنین ترین مردم دنیا دریغ نورزم.

به گزارش وزارت بهداشت، متن بیانیه سعید نمکی به توضیح زیر است:

مردم شریف ایران، نامه ای کذب در شبکه های اجتماعی مبنی بر استعفای اینجانب می چرخد. آنان که این سرباز جان برکف وطن را می شناسند، نیک می دانند که برای روزهای راحت و عافیت نیامده، آمده تا خود را فدای کشور و مردم نازنین وطنش کند، آمده تا خون دل بخورد، تا مردم کشورش غم نخورند، نخوابد تا مردم کشورش آرام باشند او که سه دهه پیش فرماندهی ریشه کنی مالاریا، مبارزه با وبا، کنترل سرخک، حذف کزاز و ریشه کنی فلج اطفال را به عهده داشته، آمده تا با لطف پروردگار و به میدان آوردن همه توان و تجربه دهه های عمر و بکارگیری مشارکت همه عزیزان خردمند و پر کوشش کشور کمر بیماری های واگیر و غیر واگیر را بشکند. مگر می گردد در روزهای سخت به هر بهانه ای دولت و مردمش را تنها بگذارد که به قول سعدی:

روان روشن سعدی که شمع مجلس توست

به هیچ کار نیاید گرش نسوزانی

با همین مردم سیلاب های سال جاری را بدون حتی یک همه گیری بیماری واگیر مهار کرد. آنفلوآنزای H1N1 که در کشوری پیشرفته هزاران مرگ بر جای گذاشت را زمین گیر کرد و اینک با لطف پروردگار و با تکیه بر خرد جمعی، دانش و کوشش همکاران پزشک، پرستار و همه کادر بهداشتی و درمانی کشور از بهورزان عزیزخانه های بهداشت تا عالی رتبه ترین متخصصین بیمارستان¬های دانشگاهی، از خدمتگزاران مراکز درمانی تا مدیران ارشد ستادی در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی و همچنین بهره گیری از همراهی بی بدیل دیگر اعضاء محترم دولت، ایثار نیروهای مسلح و سازمانهای مردم نهاد و هوشمندی و همراهی مردم شریف و مطلع کشور می رود تا ویروس کرونا را به زانو در آورد و افتخاری دیگر در عرصه بین المللی برای جمهوری اسلامی ایران ثبت کند. او اولین بار با شنیدن خبر ویروس کرونا در چین ایستاد تا به نفع مردم کشورش اقدامات سختگیرانه عبور و مرور اعمال کند و آمادگی جهت این یورش احتمالی فراهم نماید.

امید است در روزهای آینده با مطلعی و همراهی مردم عزیز و همکاران سخت کوشم شاهد مهار و کاهش مبتلایان به ویروس باشیم. سوگند می خورم تا آخرین لحظه حیاتم و با تمام وجودم از خدمتگزاری صادقانه و بی وقفه به نازنین ترین مردم دنیا دریغ نورزم.

عزت، سربلندی و سلامتی همگان آرزوی این خدمتگزار کوچک ایران زمین است. همیشه شاد و تندرست باشید.

به گزارش وبلاگ ماکارون، امروز نامه ای در فضای مجازی مبنی بر استعفای سعید نمکی منتشر شده است. علی رضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این نامه را تکذیب کرد و در حساب توییتر خود نوشت: نامه مربوط به استعفای وزیر بهداشت کذب است. الان برای کنترل ویروس کرونا احتیاج به یاری همه مردم است و این گونه اخبار کذب فقط باعث گمراهی و نگرانی بیشتر مردم خواهد شد و منافع عده ای را تامین خواهد نمود.

تصویر نامه ای که به عنوان استعفای وزیر بهداشت در فضای مجازی منتشر شده است را در زیر ببینید:

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش وزیر بهداشت به خبر استعفایش به دلیل کرونا ، ماجرای نامه منتشر شده چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر بهداشت به خبر استعفایش به دلیل کرونا ، ماجرای نامه منتشر شده چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید