چهارمین استعفا در پنتاگون ظرف یک هفته اخیر

به گزارش وبلاگ ماکارون، یک مقام ارشد پنتاگون میخواهد از سمتش استعفا کند. این چهارمین مقام وزارت دفاع آمریکا است که ظرف یک هفته کناره گیری می نماید.

چهارمین استعفا در پنتاگون ظرف یک هفته اخیر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ماکارون، یک مقام ارشد پنتاگون میخواهد از سمتش استعفا کند. این چهارمین مقام وزارت دفاع آمریکا است که ظرف یک هفته کناره گیری می نماید.

پایگاه پالیتیکو گزارش داده کاری بینگن، یکی از معاونان وزیر خارجه آمریکا در امور اطلاعاتی میخواهد در ماه ژانویه سمت خودش را ترک کند.

بینگن، دومین مقام بلندپایه وزارت دفاع آمریکا به شمار می رود و از مه 2017 در این سمت بوده است. او قبل از این سمت، مسئول امور سیاست گذاری در کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا بود.

خبر استعفای او در شرایطی اعلام شده که در هفت روز گذشته سه نفر از دیگر مقام های پنتاگون اعلام نموده اند از سمت هایشان کنار خواهند رفت.

راندل شریور، دستیار وزیر دفاع آمریکا در امور مربوط به آسیا حدود 6 روز پیش استعفای خودش از این سمت را گفت. یک روز بعدتر، خبر استعفای جیمی استوارت، مسئول نیروی انسانی وزارت دفاع آمریکا اعلام شد.

دیفنس نیوز روز سه شنبه گزارش داد استیون واکر، رئیس آژانس تحقیقات پیشرفته دفاعی در ماه ژانویه از سمتش کنار خواهد رفت.

استعفای این مقام ها به سمت های پرنشده دیگر در وزارت دفاع آمریکا اضافه خواهند شد. پایگاه هیل گزارش داده وزیر دفاع آمریکا هنوز از میان 21 سمت معاون دستیار خود، گزینه مناسب را برای 6 سمت پیدا ننموده و آنها را خالی گذاشته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "چهارمین استعفا در پنتاگون ظرف یک هفته اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین استعفا در پنتاگون ظرف یک هفته اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید